VR 360

Virtual Reality

GB Vision Studio Projektowanie wnętrz

Przy użyciu nowoczesnej technologii nie musimy czekać na finał naszej pracy, by móc zobaczyć efekt końcowy.

Jako jedna z nielicznych pracowni w woj. zachodniopomorskim wdrożyliśmy projektowanie wnętrz w technologii VR (Virtual Reality, czyli obraz sztucznej rzeczywistości w formie 3D).

Sztuczna rzeczywistość

Jest to sposób na to, by w trakcie projektowania ujrzec swoje mieszkanie w zupełnie nowej odsłonie, spokojnie przyjrzeć się ważnym dla nas detalom i przespacerować się po każdym pomieszczeniu.

System VR daje nam poczucie rzeczywistego przebywania w projektowanych przez nas miejscach, umożliwia również swobodne przemieszczanie się po nowym wnętrzu. Wizualizacje w technologii VR możemy przedstawić zarówno w miejscu urządzanym, jak i w naszym biurze projektowym. Rozmowa o poszczególnych elementach wykończenia nie obrazuje tak dokładnie efektu, jak możliwość zobaczenia tego na własne oczy. Takie rozwiązanie ułatwia przedstawienie projektu oraz ocenę, jak inwestor odnajduje się w nowej przestrzeni, a przede wszystkim – czy nowe wnętrze spełnia wszystkie jego potrzeby. Sama wizualizacja nie daje możliwości otrzymania takich bodźców jak w technologii VR.

Technologia VR umożliwia dokonanie istotnych zmian w projekcie na bardzo wczesnym etapie pracy. Takie rozwiązanie może uchronić przed zbędnymi kosztami w przyszłości.

Nowoczesna technologia

Zadaj pytanie